48 Hour Film Project

W dniach 9 – 17 maja 48 Hour Film Project po raz drugi zawita do Katowic!

Na stronie http://48hourfilm.com/pl/katowice/ trwa już rejestracja ekip chętnych do wzięcia udziału w szalonym filmowym weekendzie. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych czy geograficznych, zasada jest tylko jedna: macie 48 godzin na napisanie, nakręcenie, zmontowanie i oddanie gotowego filmu, w którym musi się znaleźć symbol Katowic! Potem spraszacie rodzinę i znajomych na oglądanie gotowego dzieła na wielkim ekranie w katowickim kinie Kosmos, by tydzień później podczas uroczystej Gali walczyć o główną nagrodę – bilety lotnicze do Hollywood na festiwal Filmapalooza!

Duży sukces podczas tegorocznego światowego finału konkursu 48 Hour Film Project (Nagroda za Najlepsze Zdjęcia), w Nowym Orleanie, odnieśli Polacy, zwycięzcy 1. katowickiej edycji 48HFP – ekipa Panato i film W oparach Nikisza! Film zostanie zaprezentowany na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes w ramach Short Film Corner. Autorami zdjęć do filmu są: Bartosz Bobkowski, Grzegorz Gospodarek, Patryk Larwiński.

Przyszłoroczne Cannes może należeć do Was!

W tym roku zespoły będą przyjmowane według zasady kto pierwszy, ten lepszy. Ekipy które nie zdążą się zarejestrować na czas, trafią na listę oczekujących. Jeśli jakaś ekipa się wycofa, do uczestnictwa zaprosimy zespoły z listy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dokładnie 9 maja o godzinie 14:00 kończy się rejestracja na 2. edycję 48 Hour Film Project w Katowicach. Wystarczy kilka minut na wypełnienie formularza, który dostępny jest na stronie http://48hfpkatowice.pl/zarejestruj-swoja-ekipe/ i uiszczenie opłaty rejestracyjnej za całą ekipę.

Wszystkie informacje dotyczące zasad konkursu i rejestracji ekip znajdują się na stronie: http://48hfpkatowice.pl

9 maja o godz. 18.00 poznacie wymagane elementy podczas KickOffu.

Nie musisz być profesjonalistą, nie musisz być z Katowic – wystarczą dobre chęci, grupa znajomych i wolny weekend 9 – 11 maja!

Nie trać czasu! Zarejestruj się już dziś!