Ruszyła machina 26. Finału WOŚP - jak nas wspierać

 Ruszyła machina 26. Finału WOŚP. Punktualnie o 8:30 w stacji TVN w programie Dzień Dobry TVN Jurek Owsiak wraz z Urszulą i Grupą Mazowsze otworzył 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdźcie jak tego dnia możecie nas wspierać.

Fot. Lucyna Lewandowska

Wolontariusze

W całej Polsce na ulicach miast i miasteczek z puszkami kwestuje 120.000 wolontariuszy. Wolontariusz powinien mieć ze sobą aktualny identyfikator ze zdjęciem, puszkę oraz zestaw serduszek. To właśnie u nich możecie bezpośrednio wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Fot. Stanisław Wadas

Aukcje Allegro

Kup lub sprzedaj cokolwiek, czyli Aukcje Allegro. Pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/ możecie kupić lub wystawić na licytację dowolny przedmiot. Aukcje Allegro cieszą się ogromną popularnością wśród artystów i celebrytów. Na Aukcjach Allegro możecie wylicytować m.in. gitarę Slasha z Guns N' Roses czy 2 bilety na mecz Bundesligi od Roberta Lewandowskiego.

Wsparcie on-line

Jeżeli w Waszej miejscowości nie ma wolontariuszy lub aktualnie nie możecie wyjść z domu a chcielibyście wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy to macie również możliwość wsparcia online. Dzięki współpracy z takimi partnerami jak BitBay, mBank, PayU, Play czy siepomaga.pl możecie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy z każdego miejsca na ziemi bez wychodzenia z domu.

KLIKNIJ TUTAJ ABY SPRAWDZIĆ FORMY WSPARCIA ONLINE

Fot. Basia Lutzner