Kręcioła.TV ma 100 000 subskrypcji na YouTube - dziękujemy!

To było nasze marzenie i udało się je spełnić chwilę po Pol’and’Rock Festiwalu. Kanał Kręcioła.TV na YouTube ma 100 000 subskrypcji, a już niedługo (mamy nadzieję), przebijemy kolejną okrąglą liczbę stu milionów wyświetleń.
 

Dziękujemy, że jesteście z nami, że oglądacie nasze filmy i wciąż chcecie więcej! Równie dużą popularnością jak wideo, cieszą się u nas transmisje LIVE - trzy razy w tygodniu pokazujemy Wam materiały na żywo i spotykamy się na czacie. Dzięki temu czujemy, że jesteście razem z nami i wspólnie tworzymy P’n’R Online przez cały rok.

Tegoroczna transmisja z Festiwalu także była wyjątkowa. Na Pol’and’Rock Festiwal pokazywaliśmy Wam dwie sceny koncertowe oraz spotkania w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych.

Gdyby zsumować wszystkie dni Festiwalu odtworzeń transmisji było aż 800 000, a spotkań a ASP wysłuchało ponad 80 000 osób. Większość z Was była z nami na żywo, ale cieszymy się, że w tym roku nasza Wioska Internetowa cieszyła się tak dużym powodzeniem. Dzięki niej mogliście nie tylko oglądać koncerty czy spotkania, ale także poczuć się jakbyście byli na kostrzyńskim polu, a to dzięki naszej ekipie reporterskiej, która kręciła także w 360 stopniach.

Cały czas rozwijamy nasz kanał i mamy nadzieję na więcej!

Jeśli chcecie być z nami na żywo, pamiętajcie, że od września nadajemy LIVE w każdy wtorek o 16:00 (spotkania w ASP), środę o 17:00 - magazyn „Kręciołowa Dziesiątka”, w którym wy wybieracie dziesięć teledysków, które puszczamy na żywo, oraz czwartek o godzinie 18:00 - wtedy możecie zobaczyć powtórkę zaproponowanego przez Was koncertu.

To co, widzimy się na Kręciole? :)

Ekipa Kręcioła.TV - fot. Szymon Aksienionek

Ekipa Kręcioła.TV - fot. Szymon Aksienionek