6 sezon Domowej Orkiestry już wkrótce!

Na pierwszy odcinek szóstego sezonu programu Jurka Owsiaka na żywo zapraszamy Was w dzień zakochanych - 14 lutego o 11:00! Od tego sezonu program będzie nadawany na żywo dwa razy w tygodniu - we wtorki i czwartki o 11:00 na Facebooku i YouTubie.

Czy wiecie, że łącznie, przez 5 sezonów programu, wyemitowaliśmy już dla Was pod 800 odcinków Domowej Orkiestry?

Domowa Orkiestra, fot. Łukasz Widziszowski

Domowa Orkiestra, fot. Łukasz Widziszowski
 

6. sezon przyniesie ze sobą wiele zmian. Po pierwsze - program nie będzie już nadawany codziennie. Planujemy transmitować dla Was na żywo dwa razy w tygodniu - we wtorki i czwartki o 11:00. Dzięki temu będziemy mogli pokazać Wam inne oblicze codzienności w Fundacji, naszych działań w siedzibie na warszawskim Mokotowie, jak i w podróżach. Po drugie - bądźcie gotowi na wielu ciekawych gości! Na razie nie zdradzimy Wam, kto to będzie, ale przyszykujcie się na zmianę formuły i dużo nowości w tym nowym sezonie!

 

Pomysł na Domową Orkiestrę powstał w marcu 2020 roku, kiedy pandemia koronawirusa uderzyła w Polskę i wprowadzone zostały pierwsze obostrzenia. Wtedy Jurek Owsiak wraz z zespołem zaczął nadawać codzienny program, który łączy ze sobą elementy rozrywkowe, wspominkowe z ważnym aspektem informacyjnym. Program to istna kopalnia wiedzy na temat Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Finału WOŚP, Pol’and’Rock Festival i całorocznej działalności organizacji. 

Program bardzo szybko zyskał sporą popularność, o czym świadczy poszerzające się grono fanów, które dumnie nazywa siebie Klasą Domowej Orkiestry. Widzowie programu jako jedni z pierwszych poznają nowe plany Fundacji WOŚP, mają wgląd w nowe projekty gadżetów SiemaShopu, a dzięki zapisom koncertów i archiwalnym materiałom mogą także wracać wspomnieniami do ubiegłych edycji fundacyjnych wydarzeń. Wszystko to okraszone jest humorystycznymi opowieściami samego Jurka Owsiaka!